| axelmatei a întrebat:

Apropo voua va place Dr.House? mie unul imi place rad de numa la fiecare episod...pentru cei care nu stiu despre ce ii vorba : este despre un doctor care este schiop destul de priceput in ceea ce face si are un stil aparte de a vorbi cu o anumita aroganta in voce ceea ce face tot serialul, ii ia peste picior pe cei din echipa lui si din spital, face ce vrea si pare destul de copilaros laughing

Concluzie : merita vazut serialul macar un episod doua

Răspuns Câştigător
| Anonim13265464 a răspuns:

L-am vazut foarte amuzant

8 răspunsuri:
| cockie_green a răspuns:

Da si mie imi place

| procust a răspuns:

Merita vazut e un film foarte tare!

| Andreeagen a răspuns:

House e un personaj genial... Are o ironie foarte fina si placuta pentru cei dinafara (privitori) Nu am vazut toate sezoanele vad episoade cand apuc pe la tv sau cand n-am ce face pe net insa intr-adevar merita urmarit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! : http://watchnewmovies.weebly.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un episod, doua? Toate sezoanele merita vazutehee hee

| sufletel_3672 a răspuns:

Cunosc enorm de multe persoane care il urmaresc. Si daca fiecare s-ar apuca sa-mi povesteasca cate un episod, as fi la curent cu fiecare sezon. laughing

| gossipro a răspuns:

E cel mai tare! Doctorul ala are o logica uimitoare.