| LoveÈℓa a întrebat:

Aproximativ cat costa cartea,, Ciresarii,, volumul 1?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu cred sa gasesti NUMAI volumul I. De obicei, Ciresarii se vinde in cinci volume, toate deodata. Incearca pe la Anticariate; poate o gasesti mai ieftina.

| KirigayaKirito a răspuns:

Maxim 20 lei, de ex la libraria din comuna mea(carte simpla, nu cu stie ce coperta) a costat 15 lei.Deci cam asa!winkingNu sunt scumpe

| N3pthys a răspuns:

Se vinde doar la setul de 5 volume, care costa intre 45 si 70 de lei, dar il poti citi moca aici : http://www.librarie.net/carti/42056/Ciresarii-1-2-3-4-5-Constantin-Chirita