| devine a întrebat:

Are careva idee cum se numesc melodiile arabesti (sunt arhicunoscute, mai ales de catre cei care frecventeaza localurile cu narghilea ) pe care au dansat alin oprea si roxana la dansez pentru tine, aseara, la folclor international? una din melodii e cu ceva gen 'habibi', dar multe melodii arabesti sunt cu titlul asta happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nancy Ajram - Shik shak shok

5 răspunsuri:
| jollyville a răspuns:

Eu stiu una din Clona, care mi-a placut f mult si anume "Amr Diab - Habibi nour el ain". Mai este una "Hisham Abbas - Nari Narien (habibi dah)", care de asemenea este frumoasa, si plagiata in Romania sub numele de "Nari Nari" cred happy
Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doua melodii care cred ca te vor ajuta sunt din Clona una se numescte Amr Diab-El alam Allah si cealalta Tont Mausaec-Alez Alaya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o mel arabeasca ceva cu hula hula si zice ceva de genu hoti sunt multi ca apa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nancy Ajram-Ya Habibi Yalla

| BlondYAlex a răspuns:

Cred ca este vorba de Nancy Ajram - Shik shak shok (asta sigur) si Tont Mausaec-Alez Alaya