| andreutz a întrebat:

Are cineva chef de bungee jumping sambata asta la barajul vidraru? happy cei interesati lasati mesaj...

5 răspunsuri:
| andreutz explică:

Lasa prietene, noi sa fim sanatosi... dar culmea e ca tot tu trebuie sa dai 100 de euro ca sa sari tongue

| andreutz explică:

Pai se sare doar cu programare alinu stiu, de asta nu era nimeni pe acolo... dar poate vii sambata viitoare si sari big grin

| Parintele a răspuns:

Nu m-as baga nici pentru 1 mil de E.

| albastrel a răspuns:

cryingcryingcrying ieri am venit de la baraj.am stat exact cu 2 km inainte de baraj... din pacate nu m-au lasat prietenii sa sar ...dee nici nu erau cei de la bungee jumping acolo... dar daca ar fi dupa mine as venii cu siguranta...nu am facut niciodata bungee jumping si mi-ar place enorm...la fel sa sar si cu parasuta big grin...are iubitu' meu in bloc 2 parasute dar nu ma lasa sa sar cu nici unahee heebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care spun ca au fost pe 25 iulie la baraj si nu erau oamenii acolo nu stiu despre ce vorbesc. Am sarit eu sambata si cum inca mai pot sa scriu inseamna ca oamenii erau acolo