| florynboy23 a întrebat:

azi am fost la barajul Vidraru ai am facut bungee jumping ( sau cum s-o scrie laughing ) si acum am prea multa energie in mine nu mai pot sta deloc laughing ca o supradoza de adrenalina e normal sa ma simt asa? funda! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

laughing e destul de normal corpul secreta multa adrenalina probabil senzatiea a fost "prea" extrema si corpul a secretat mai multa adrenalina decat e normal si din cauza asta te simti asa, si aceea adrenalina tu nu ai consumat'o in totalitate, incearca sa bei un ceai niste lapte, niste bauturi calde, fara cafea sau bauturi care dau energie.

6 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Felicitări pentru curaj!

| dexter7 a răspuns:

Salut. spune-mi te rog mai multe detalii, cat te-a costat? ai avut nevoie de vreo adeverinta medicala sau ceva de genu? Eu vreau sa merg peste 2 saptamani sa sar si eu happy da-mi mai multe detalii te rog, cum e? happy

| florynboy23 explică (pentru dexter7):

A costat 100 de euro tree sa semnezi ca nu ai probleme de sanatate si o adeverinta medicala

| florynboy23 explică:

Curaj, curaj da nu mai pot de energie laughing nu a fost prea greu doar o sperietura de moarte cand te apropi de sol da in rest nimic happy

| pyma a răspuns (pentru florynboy23):

Mi-a intrat ideea asta în cap de ceva timp, dar cred că am să fac bungee doar dacă am apă dedesubt, altfel nu.

| florynboy23 explică (pentru pyma):

E mai bine daca ai sol dedesubt e o zenzatie mai extrema, dar si in apa e foarte misto :X cand o sa mai ma duc o sa fac iarasi :X:X