| onfire93 a întrebat:

Are cineva un cfg (config)bun pentru cs 1.6 steam on...sa am un fps constant si sa mi se miste bine sa trag mai bine cu awp(zoomles) si ak-colt si deagle? sau niste ghiduri pentru scheme si cum sa gandesc jocu? cine e dispus sa ma ajute sa imi lase un mesaj cu idul lui happy Mersi mult

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Ca jocul sa se miste bine nu ai nevoie de nici un "config bun"
depinde doar de pc-ul tau si de conexiunea la internet
- ca sa tragi mai bine - exerseaza, exerseaza, exerseaza
planuieste dinainte cateva strategii pentru fiecare harta, pe unde sa mergi, unde sa arunci o grenada, unde te-ar putea astepta inamicii, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa

| GoodLikedulcik a răspuns:

Da dc nu jucati Fara.cfgstraight facejucati doar cu Binduril`e nu cu Scripturi si figuri ii trebuie la Baiat si pentru Steam on...pai mah lasa Stea`mu Drequ Iati un cs Depe google si...BAGa cOde Frate daca iti trebuie scripturi.

| glontzzz a răspuns:

Dai add la bgd. cstrike1 daca vrei un cfg bun