| omgxlykexrawr a întrebat:

Aripi de ingeri sa va atinga sufletul si sa ia cu ei toate supararile lasand in schimb lumina si speranta! Craciun Fericit

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc pentru urare, la fel si tie, iar drumul vietii sa iti fie presarat cu petale de trandafir pline de parfum si impliniri!

1 răspuns:
| ChishyyAlle a răspuns:

"multumesc pentru urare si iti doresc un an nou fericit si sa pasesti pe taramul sperantei! pe cararea catre castelul viselor implinite vei intalni un inger care iti va spune "Pacatele ti-au fost curatate"dupa acele cuvinte te vei simti curat si vei simti prietenii aproape la bine si la rau."