| cosmin986522 a întrebat:

Arsenal-Barcelona 2-1. Ce crede ca va face Barcelona pe Camp Nou?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie ce va fi.

| UNfriendLY a răspuns:

Bate barca tot

| 54ndy a răspuns:

Eu ţin cu Arsenal, dar cred că îi bate Barcelona de îi ascultă cu urechea.

| winchesters a răspuns:

Buna
Nu se stie ce ne rezerva viitorullaughing
Pa-pa

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, sincer vorbind cred ca rezultatul de aseara nu a fost o supriza prea mare avand in vedere forma in care se afla cei de la Arsenal; dar sigur returul va fi un meci pe care ar fi pacat sa-l rateze orice microbist. Cred ca Barcelona se va castiga returul si se va califica in faza urmatoare a competitiei.O zi buna.
P.S. Sper ca si Sahtiorul sa faca un meci mare in retur.Lucescu chiar ar merita acest lucru.

| lucian a răspuns:

2-1 bate arsenal la penalty