| Cristian2003 a întrebat:

Artificile sunt legale sau doar in seara de anul nou? Dau funda

Răspuns Câştigător
| 1stResponder a răspuns:

Artificiile sunt legale doar in seara de anul nou. Achizitionarea lor legala se face cu doar cateva zile inainte (din cate stiu) si trebuie respectate anumite norme si sunt permise doar anumite artificii.

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Doar de anul nou (de Revelion) la 0:00, in alte zile e ilegal.

| an0therkid a răspuns:

Daca te referi la alea mari mi se pare ca trebuie sa te consulti cu pirotehnistii