| FlorinFlorin87 a întrebat:

As avea nevoie de niste idei....Trebuie sa fac un album "cadou" pentru prietena mea.Ea mi-a facut deja un album cu poze puse in ordinea cronologica a celor mai importante evenimente din relatia noastra.Nu as dori nici sa folosesc aceeasi idee, dar nici sa fie un album banal.

1 răspuns:
| DSabb a răspuns:

Incearca sa faci un album din viata ei, in ordine cronologica daca a avut animalute in copilarie poti sa pui o poza cu animalutul...iar la fiecare poza poti sa scrii ceva dragut. gasesti si pe net texte :* iar eventual la sfarsit sa scrii cat de mult inseamna ea pentru tine si cat o pretuiesti! Bafta