| FlorinFlorin87 a întrebat:

As avea nevoie de niste idei....Trebuie sa fac un album "cadou" pentru prietena mea.Ea mi-a facut deja un album cu poze puse in ordinea cronologica a celor mai importante evenimente din relatia noastra.Nu as dori nici sa folosesc aceeasi idee, dar nici sa fie un album banal.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege un album cu o coperta mai iesita din comun,dar care stii sigur ca ii va placea.
Decoreaza coperta cu tot felul de semne(inimioare,stele,paiete, sclipici, pene etc. big grin )care stii ca vor arata bine.
Numeroteaza fiecare pagina, apoi impodobeste intr-un cerc facut cu pixul sau o inima numarul acela.
Taie putin din fiecare poza, astfel incat sa le dai o forma frumoasa(de ex. taie coltul celor 4 capete).
Mai vezi tu si altele, ti-am dat inspiratia...