| wakee1996 a întrebat:

As avea si eu nevoie de un program de mixat muzica dar programu sa fie din asta bun nu toate cacaturile de programe dau funda + vot

3 răspunsuri:
| ionut_8984 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci... gasesti mai multe programe de mixat muzica pe www.panalu.net,toate gratuite, alege unul care crezi ca face pentru tine

| Andrei011 a răspuns:

Eu iti recomand Fl studio 10(ai tot ce-ti trebuie :inregistrezi, cutezi, o gramada de chestii, faci remixuri foarte usor...)Daca nu-ti place asta descarca Audacity 1.3 ...asta e la fel de simplu.Succes la remixurilaughing!

| cristian92 a răspuns:

Virtual dj mi s-a parut foarte bun la mixat! Incearca-l!