| ionicaionicutza a întrebat:

As dori cazare pe 5 nopti pe litoral, de preferat in Costinești, sub 180 de lei. Ma puteți ajuta? Dau funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stai...180 pentru 5 zile? Mai ieftin de 40/pe noapte nu gasesti si asta la aia la care te duci sa stai "la negru" unde vezi case ca scriu ca ofera cazare sau la din aia de stau pe margine cu afise ca ofera cazare

suntserios
| suntserios a răspuns:

180 lei pe toate cele 5 zile? Nici la cort nu cred ca vei găsi în august la prețul asta

| ionicaionicutzatha a răspuns (pentru suntserios):

In fine, sa nu fie peste 200 de lei si sa pot folosi vouchere?