| EuDoarEud a întrebat:

As dori lectii de canto mp3 sau video. Dar as dori si ca aceste lectii sa fie gratis!
Dau funda+vot! happy

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Http://www.muzicanti.ro/download.php? view. 8974
sper ca ti-am fost de folos mult succes in cariera! Funda si vot? :)

| EuDoarEud explică (pentru d3men7zel):

De muzicanti.ro i-am spus si eu utilizatorului CMaria21 deci ...imi pare rau

4 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Nu poti trebuie sa te duci tu la niste lectii de canto online nu prea ai cum ca iti trebuie un instructor

| CMaria21 a răspuns:

Si eu am cautat lectii online, din pacate nu am gasit decat in limba engleza, pe site-ul asta: http://www.vocalist.org.uk/index.html

| EuDoarEud explică (pentru CMaria21):

Eu am mai gasit pe site-ul muzicanti.ro dar nu m-a ajutat chiar asa de multt.

Întrebări recente