| lExArTwIsT a întrebat:

As dori o lista cu melodiile ce merg ascultate la un majorat. Aceasta lista sa contina urmatoarele genuri : hip-hop (romanesc/strain), house, pop, dance, r&b, raggaeton si muzica populara. Cine ma poate ajuta va rog frumos? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| florin_4376 a răspuns:

K'naan-Waving flag, Soobax...Rihanna-Only girl, Rude Boy... David Bisbal-Buleria, Ave Maria.CRBL-Romanu n-are noroc si Fara Zahar-Lav Story, Legenda caprii.Bafta si noroc mare big grin

| Bianca29_9665 a răspuns:

HIP HOP
50 cent - pimp, disco infero, a little bit
flo-rida - low
grasu xxl - fara filtru, dans murdar
puya - undeva in balcani, change, sus pe bar, secret discret

pussycat dolls - beep, dont cha, buttons
black eyed peas - pump it, my humps, booom boom
Lady Gaga - Just dance, pokerface
eminem - we make you

ROMANESTI
akcent - thats my name, stay with me
deepside deejays - hold you, zummer, summer in your eyes
si toate celelalte.ca sunt comerciale
bob taylor (adica fizz) feat alissia - deja vu
rynno feat silvia - feel, gossip.si tot asa
inna - ce`ti place, ca oricum orice scoate se vinde
aah. fly project - tot ce gasesti