| anonimul_7375 a întrebat:

As dori sa creez o carte cu povesti funny.Astept sugestiile voastre si sper so cititi

3 răspunsuri:
| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Salut! dupa nume sigur esti stefan laughing si eu sunt teodora.
in fine. poti sa scrii lucruri intamplate tie si sa faci anumite modificari si sa pui diferite personaje si adaptarile necesare personajului. poti sa scrii povesti funny intre oameni si animale.
cum ar fi:intre tine si un cal care te arunca din sa sau ceva asemanator sau intre tine si un catel sa zicem ca ai vrut sa prinzi o minge si catelul tea tras de pantaloni si ai cazut si catelul s-a retras de parca nu a fost vina lui laughing (mi te si imaginez laughing ). poti sa pui lucruri originale care te amuza foarte tare si pe tine. SPER CA TIAM FOST DE AJUTOR! happy happy

FUNDITA? PLSSS! happy happy happy BYE BYE si scuze pentru ortografie da nu mai am timp sa respect si regulile astea) ieri ai venit pe la mine asa ca o sa-ti dai tu seama cine sunt laughing

apropo: cred ca esti stefan dupa poza si mai ales dupa nume. sorry

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Macar da si tu un mesaj si raspundeti la intrebare ca sa stiu ca intri!

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Macar raspundeti si tu la intrebare ca sa stiu ca intri! X-(