| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar o bicicleta fitness pentru acasa deoarece vreau sa slabesc si sa fie pana in 7 milioane. Imi puteti recomanda un model ceva? Multumesc.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mixxjim a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu-ti iei bicicleta happy Cunosc multa lume care si-a luat si mai mult de 1 saptamana nu a lucrat nimeni la ea, acum stau si se incurca de ea prin casa. Ia-ti mai bine o banda rulanta, daca nu alergi macar mergi la pas mai vioi pe ea si esti mai castigata decat sa tii bicicleta sa adune praful in casa.