| Marcelino a întrebat:

Vreau sa slabesc dar nu pot sa ma decid intre a-mi face un abonament la sala care este 100 lei/luna sau sa imi inchiriez o bicicleta fitness care este mult mai ieftina si sa fac acasa. Voi ce ati alege?

Funda!

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Cu inchiriatul nu stiu cum vei ajunge..cam destul de mult daca vei folosi timp indelungat.Cu bicicleta iti spun din proprie experienta ca ajuta, dar nu prea mult. Daca vrei sa slabesti indicat ar fi mersul la o sala de fittnes, caci acolo ai de toate si efortul ar fi mai mare.Deci in concluzie ai slabi mai mult ca acasa.Insa depinde de tine cum te hotarasti.
O zi buna!