| DanutzzaMaria99 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un aparat foto dslr. Sunt incepatoare, dar vreau sa devin profesionista si imi trebuie un aparat cu care sa merg si mai departe la pasul urmator in fotografie, nu doar aparat de incepatori. Ce sa aleg? ma gandeam la firma Nikon. Cel mai mult vreau sa il folosesc pentru portrete si as dori sa aiba o claritate foarte buna a pozelor + culorile intense. Funda si vot big grin

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai in PM toate detaliile. La cat mai multe fotografii happy!

Întrebări recente