| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi spuneti site-uri unde sa imi postez desenele mele (forum)

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Eu iti recomand Deviantart.

http://www.deviantart.com/

Este un site popular de arta. Postezi desene sau alte chestii facute de tine.Trebuie sa ai doar un cont. Apoi poti chiar sa vinzi desenele.Trebuie doar sa inveti sa folosesti contul.Ai un profil. Poti sa scrii un jurnal. Poti sa vezi alte desene facute de alti artisti, plus ca iti gasesti foarte multi prieteni (Romania sau alte tari).
Deviantart este locul unde caut imagini (pentru proiecte, wallpaper pentru desktop, fanficuri etc).
Acolo este locul ideal pentru ati arata talentul.

7 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Www.desenatori.ro
Parca asa era. :))

| tauretee a răspuns:

Pai depinde ce desene animate in creion pe panza etc

| tauretee a răspuns:

Pai ce desene animate in creion?

| nykymyky a răspuns:

Ok

| Gandhi a răspuns:

Facebook?

| GandaceLuL a răspuns:

Desene in creion

| Keepcalmforum a răspuns:

Postează aici desenele şi vei primi ranguri şi voturi: http://keepcalm.forumulmeu.ro/