| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.Stiti de chestia cu desenele facute de noi cu oua pe Lady popular.Va rog ajutati-ma si spuneti-mi cum pot sa postez poza pe forum. Dau funda si vot!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Louise21 a răspuns:

Http://tinypic.com/

dai pe choose file. dai pe poza pe care o ai. si apoi bagi codu care iti apare si apoi pui pe forum linkul...nu stiu daca ai inteles

1 răspuns:
| onutza_6228 a răspuns:

este foarte simplu dar mai intai trebuie sa devii membru pe forumul respectiv
iar mai apoi poti cauta un link pe google cu instructiunile necesare si vei gasi acolo un videoclip in care iti sunt aratati toti pasii necesari :* succes... daca reusesti te rog frumos sa-mi dai un buzz pe idul oana. popescu19