| Antonia90 a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu o tema fruumoasa pentru Windows XP.

E adevarat ca temele fac pc-ul sa se miste mai greoi?

Răspuns Câştigător
| cagulatu a răspuns:

Da...mult mai greu deoarece folosesc mult mai multa memorie ram. Iti recomand ca pachet de teme programul Issopack. Se gaseste fara licenta, la indemana. Iata si un link : http://isso-pack.en.malavida.com/

Sper ca ti-am fost de ajutor! Sarbatori fericite :) :*

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Daaaaaa, chiar f mult, deci nu iti mai baga serios

funda plssss

| yoo23 a răspuns:

Da e adevarat, mananca ceva din procesor, nu iti recomand.

| alexxx a răspuns:

Da, daca ai un pc slabutz adica daca a tau are sub 12 nu te-as sfatui

| allxcs1 a răspuns:

Da, temele fac computerul sa se miste mai incet

| ÄŁŷ a răspuns:

[ Funda ] Am doar 1 raspuns la intrebarea ta!

Nu iti pune teme. mai bine o lasi pe cea default. altfel o tema schimba iti va "manca" din memoria pc-ului!