| MysticWayz a întrebat:

As dori sa stiu niste locuri frumoase (gratis) de campare undeva langa o apa mica, unde sa te poti balaci in zona: Brasov ori Gurga Humorului sau oriunde undeva dar nu foarte departe de Iasi! Dau fundita! Cine are si poze ar fi minunat! Daca nu aveti poze nu-i nimic, spuneti-mi doar zona!

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Vino la Brasov, si nu o sa-ti para rau. Ai atatea de vazut. Aicia ai tot ce-ti doresti. De la apa mica la apa mare, la stranduri, lacuri munti, pesteri, telecabine, poti face tot ce vrea sufletul tau

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pe valea Timisului, la intrarea in Brasov dinspre Bucuresti, la Timisul de sus sau Timisul de jos.Pe marginea dreapta a drumului(pe sensul de intrare in oras), langa apa sunt multe corturi, dar apa nu este de facut baie ca este pana la glezna, e buna doar de balacit.

| baru a răspuns:

Salut. Vino la Brasov, si nu o sa-ti para rau. Aici ai tot ce-ti doresti. Absolut tot. Este de vis. Eu garantez ca nu o sa-ti para rau. Daca veniti o gasca, va fi de neuitat. Pa