| DanielNiku a întrebat:

As dori si eu sa impart pliante prin Bucuresti, nevoie de bani, imi puteti da si mie niste detalii, firme etc ( nu este prima data cand impart pliante).

PS: am 17 ani.

1 răspuns:
| FlorinPx a răspuns:

Buna.Nu e nevoie de nici-o firma te duci frumos la un supermarket (Auchan, Caufland, Carrefour)te duci la informatii si intrebi daca are nevoie de distribuitor de pliante. Fata de la informatii iti va spune ca ea nu se ocupa cu asa ceva. Daca te duci la kaufland iti va da un ziar pe care au numarul cei de la Bucuresti si vei suna acolo si te vei angaja.Pentru ca nu ai 18 ani se v-a angaja mama ta sau tatal tau si vei imparti tu pliantele in locul ei, Si cand vine timpul sa ridici banii trebuie sa ii ridice maicata si apoi ti da tie... Funda?