| Nede a întrebat:

Salut.sunt din bucuresti si am 15 ani si as dori sa devin promoter sau sa impart pliante pe strada sau in magazine.stie cineva unde as putea face asta.va rog mult am nevoie de ajutor

1 răspuns:
| CurcubeuMov a răspuns:

Te referi la ce agentie trebuie sa te duci sau la firma?
Pai, apar des si in ziar reclame de genu`. Era, candva si un anumit centru unde se angajau tineri pentru astfel de mici "job`uri" nu stiu sigur daca mai este.
Daca nu, poti sa te interesezi la firme particulare, adica sa mergi personal sa intrebi, la firme care stii ca fac acest lucru
De exemplu`, la Real sau Kaufland, poti sa mergi sa ceri informatii despre acest subiect, la Informatii clienti.
Bafta! happy