| mbzba a întrebat:

As dori un server metin2 privat ff usor si hack bun la el, va rog postati link si care are hack datil si mie

Răspuns Câştigător
| pauladrian_2984 a răspuns:

Www.metin2gx.ro

6 răspunsuri:
| dany_2098 a răspuns:

Pai si eu am cautat hackuri si am luat peste 600 de virusi si vezi ca s-a deschis un noi metin acu cateva saptami un metin bun e si mondiamt2 sper ca te-am ajutat

| Anelise_2071 a răspuns:

Hack...mda...Nu-ti dau nici daca iti tai capu daca nu-ti dau. hackul e ilegal, nu-ti dau(Ma rog nici nu stiu unde sa gasesclaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metin2Cartago

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metinu potrivit so eu dam la m. toty laughing) nobule fara hack si fara privat apucate de ro si invata muye trista

Întrebări recente