| Mariya5 a întrebat:

de cateva saptamani joc Metin2 BlackNight(server privat in germana), as vrea sa stiu daca stie careva dmg hack, defence hack, yang si din astea pentru servere private. Funtita cine da link de download cu hack care mergewinking

Răspuns Câştigător
| suprizaman a răspuns:

Buna Mariya5. Si eu am un cont destul de bun pe blacknight si stiu cateva hackuri care merg atat pe ro cat si pe private banuiesc.Incearca banjo multiversional hack si hack banana (nu are legatura cu bananele)Sper ca te vor ajuta! Daca vrei sa te cresc server 2 diablo8000 ma cheama

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu hack dmg big grin id florin1997stelistu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei
ce iti trebuie dati blocheaza contul eu am hakk da nul bag de tat +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba scrie pe net download cheat engine 5. 6. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe googler metin 2 black night dounload hak dmg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista hack pe metin2 blacknight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu

| rewange4 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=FgvOKSPHKuo Server metin2 abia deschis, lvl max 99, STAFF-UL sta in oras si este la dispozitia voastra. http://www.mt2riseofhell.ro Va asteptam cu drag!