| totul-online.tk a întrebat:

As putea localiza o persoana dupa telefonul mobil? Ceva ca un gps sa-l vezi unde e se poate?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Poti localiza o persoana dupa telefonul mobil, pentru ca acestea sunt din ce in mai mici, si oricat de bine s-ar ascunde dupa el tot il vei vedea.
Exista chiar si un site unde iti poti localiza exact partenerul/partenera, cu conditia sa aiba telefonul asupra sa (din cate stiu primele incercari sunt gratuite):
http://www.track-your-partner.com/index.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă plătești bani grei la o firmă specializată sau chiar la operator, da. Cu un simplu soft pe calculator, și ăla piratat, în niciun caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu acordul persoanei se poate face.se foloseste cel mai mult la femeile maltratate si la copii, dar poate folosi oricine acest program, numai ca iti trebuie un anumit tip de telefon, sa aiba softul programat pentru asa ceva.in spania de exemplu se foloseste de cca un an de zile.