| Kenzorel112 a întrebat:

As ruga foarte mare seriozitate. Face cineva schimb de steam fara inselatorii si furturi etc. Un steam care nu este banat pe playzeek. Va multumesc. Doresc seriozitate.

6 răspunsuri:
| Kenzorel112 explică:

Schimb de conturi steam nebanat pe playzeek. Contul de steam sa nu fie banat pe playzeek astea sunt cerintele si seriozitate.

| Kenzorel112 explică:

Deci va rog mai multe raspunsuri. Schimbul consta in contul de steam cu counter-strike 1.6 nebanat pe playzeek si la fel ve-ti primi contul meu de steam cu counter-strike 1.6. Raspunsrui mai multe va rog si seriozitate. Va multumesc.

| Gomi a răspuns:

Schimb steam de jocuri adica?

| Hevnoraak a răspuns (pentru Gomi):

Vrea licență nebanată de Cs de pe Steam Powered.

| an0NiMuSred a răspuns:

Contul tau e banat pe playzeek?laughing

| Kenzorel112 explică (pentru an0NiMuSred):

Da,s-a rezolvat, am cumparat alte 2 steamuri.