| andutxza a întrebat:

As vrea sa cumpar nokia ala nou cu 12 megapixeli la camera merita? cat costa la liber? dar la abonament?(mai mult)

Răspuns Câştigător
| ChrishaChry a răspuns:

Sa iti zic ceva: La un telefon cu obiectivul ca toate telefoanele (Micut) nu se pot folosi mai mult 3, 5 megapixeli. La ceva cu un obiectiv mare se pot folosi mai multi megapixeli, ca daca are 12, degeaba ii are ca nu capteaza pe masura megaapixelilor orkm, telefoanele astea cu 12 megapixeli, cu chestii din astea sunt de fite, da nu flosesti, intelegi? Nu ti-l recomand, desi Nokia este o marca buna. Ti-as recomanda LG Kp 500, eu am unul de vreo 2 ani si sunt mai mult decat fffffffffff multumita de el :X si este super-bun, ti-l recomand pe acesta care e la liber cam 400 si ceva de lei, si la abonament mai mult de 120-130 lei nu este. Sper ca te-am ajutat! :*

1 răspuns:
| razvanx3 a răspuns:

Daca te referi la nikia n8 este destul de scump ca 2000 lei. Dar te las pe tine sa te convingi. Uita-te la prezentare si o sa tragi singura concluzia daca merita sau nu http://telefonultau.eu/products/Nokia-N8-Dark-Grey.html