| Alecsandraa97 a întrebat:

As vrea sa desenez un erou care sa fie original. sa fie om si sa fie super erou. cum as putea sa-o desenez? vreau sa fie femeie. ce puteri sa aiba? si ce nume? mersi. funda!

Răspuns Câştigător
| All3 a răspuns:

Pai sa fie un fel de cyborg pe juma', sa o cheme Thechnydah, sa arunce cu globuri de flacari din mainile ei robotizate, sa aiba un bretonpeste ochi, parul verde, ochi tot verzi, si sa aiba un fel de propulsor in spate dar cand zboara cu el sa scoata inimioare.big grin

1 răspuns:
| vladix a răspuns:

Femeie? laughing Deseneaza o elfahappy Pune-i numele Elda si trimite-o sa arunce cu sageti de cauciuc. Deseneaza-i si o pereche de aripi sa fie mai rapida in miscari laughing