| madDa_1471 a întrebat:

Dk ati fi super erou laughing ce puteri ati vrea sa avetsi?laughingrolling on the floor
si costumul cum ar arata?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Mi-as dori sa pot avea puterea sa-mi imi fac bine fetita...cat despre costum...inima imi este invaluita in dragoste catre printesa mea..."un costum" ce il purtam amandoua...

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sa fiu mai rapida decat fulgerul si mai agera ca mintea laughing. Un bec verde, impodobit cu ghirlande, iar ca pelerina as vrea un cearsaf kaki.

| juniper a răspuns:

Toate superputerile din lume, mai ales cele ale fetitelor powerpuff laughing
Iar costumul, inca nu stiu.

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...sa zbor, sa misc lucrurile cu puterea mistii laughing.
Costumul... o sa-mi pun chilotii peste pantaloni ca asa e moda la super eroi big grin

| demonel a răspuns:

Rapid ca fulgerul si sa trag cu fulgere prin maini sa am telepatie.
iar ca costum sa am pantaloni cu 2 dungi rosii pe lateral iar in rest verde si sa am pachete de muschi mult mai dezvoltate sa se vada
o pelerina argintie care sa fie ca apa inainte sa pui mana pe ea

| Kidu a răspuns:

Sa zbor, sa fiu invizibila si sa transform lumea in ce vreau eulaughing
cat despre costum...mai bine faralaughing
glumeamlaughing
pai...ma gandeam sa nu-i calc pe urme lui Superman, si sa-mi pun chilotii sub pantalonihappy

| Rosalie_9695 a răspuns:

Pei as vrea sa pot zbura, sa ma pot teleporta si sa ma pot face invizibila laughing Iar costumul cred ca mi-ar placea sa fie negru, mulat ca de felinabatting eyelasheslove struck
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe clopotel este un test de genu fal si vei afla

| Justmeee a răspuns:

Pai as vrea sa pot sa zbor...sa ma transform in ce vreau eu...si mai multe...mai pe scurt...si mai bine...toate puterile posibile...happylaughinglaughing...cat despre costum citez din Ombladon nu vreau sa fiu "inteligent ca Superman imi trag chilotii peste pantaloni"laughing... vreau sa am un costum roZZlaughing...cu o fustita scurta si cu un sutien din piele laughing, ...mda.batting eyelashes...am inebunitbig grin

| madDa_1471 explică:

Madalina(4you) stiu.oh go on. da vroiam sa vad c zic si altii.straight face

| ali_7518 a răspuns:

Miar placea sa pot invia oameni sa pot sterge ganduri sa apar lucruri si sa dispara sa pot zbura, iar costumul... o tochita albastra cu culanti negri i o capa rosie