| serban1234 a întrebat:

Daca voi ati fi un super-erou cum ati vrea sa va cheme?

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Ptr copii mei sunt deja un super-erou si ma cheama Leo!happy

| CannbalCorpse a răspuns (pentru Leutzbv):

Frumos! Sa iti traiasca.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Leutzbv):

Foarte profund, foarte profund.
Doar că aproape orice părinte e un erou pentru copiii lui, deci nu eşti special cu absolut nimic faţă de alţi părinţi. E ceva normal.

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Terente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IceMan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel. Marina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raven. Da, imi aminteste de desenele acelea Teen Titans(Tinerii titani), dar nu de asta.
Daca as fi un super erou as vrea sa am aripi de corb(raven inseamna corb) sa vad in intuneric si sa pot misca lucruri(levitatie, stii tu).

| Ramona000 a răspuns:

Pisicuta-girl

| Hevnoraak a răspuns:

Nu vreau să fiu erou, vreau să fiu villain și numele îl am deja la profil.

| ImiPlacToate a răspuns:

SuperTrool

| xJustJuss a răspuns:

XArrash

| NimeniNr2 a răspuns:

Raven

| marlacu a răspuns:

Batman