| AndreiPisoias a întrebat:

As vrea sa fac niste videoclipuri pentru Youtube (ma astept si eu la 8-9 like-uri ). As vrea ceva Gameing sau tutoriale IT. Ce pot filma? Dati niste idei

4 răspunsuri:
| AlexandruIonut004 a răspuns:

Cum ai spus si tu poti face gaming happy Uita-te la pustii aia obsedați de metin cum atrag alti pusti de 10-12 ani si așa își fac abonați si etc...

| Myfriend a răspuns:

Gaming *. Filmeaza un joc multiplayer ( ETS 2, Minecraft, WoT

| Glumetz a răspuns:

Daca te pricepi la IT poti face tutoriale de programare.

| stefanvladvlad a răspuns:

Incearca ceva cu fotbal(fifa, pes) fa un campionat si fa multe filmulete
gta-urile...fa misiuni si filmeaza-te sau descopera mituri.
joaca minecraft. fa tutuoriale