| Roxana1000Roxy a întrebat:

Imi dati si mie niste idei de videoclipuri pe care sa le pun pe youtube?

Răspuns Câştigător
| artmosfera a răspuns:

Cele mai abordate subiecte sunt cele de genul Tipuri de elevi,de profesori,de mame sau altele. Dacă îți place lectura,ai putea posta recenzii ale cărților pe care le citești sau poate impresii despre cântăreți, de-ai noștri sau străini, și despre piesele lor. Ai putea să-ți exprimi opinia despre site-urile de socializare sau despre site-ul Wattpad. Dacă ai voce, poți face cover-uri, iar dacă ai simțul umorului și voce poți face ceva în genul băieților de la Noaptea Târziu. Dacă le ai cu școala poți posta explicații ale unor lecții, metode de rezolvare ale exercițiilor.
Baftă!

1 răspuns:
| ADRIA11112 a răspuns:

Vezi aici http://4hdxxx.com