| AlexUnder a întrebat:

As vrea sa fac un site sau un blog dati-mi o idee de tema si un nume cea mai buna idee si cel mai bun nume primeste resti iar resti vot folositor

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna!

Eu am un blog plin cu creatii de ale mele,poezii,compuneri...
Daca ai talent la compus,iti poti face si tu un astfel de blog.
Daca nu,poti posta pe acel site/blog imagini artistice facute de tine,lucruri care te pasioneaza stiu si eu,poti scrie totul despre vedetele favorite, poti face un blog cu titlurile ultimelor melodii aparute, poate fi despre animale...
Bafta!

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca sa gasesti ce-ti place sa faci (pasiuni) si sa scrii despre asta. Daca pasiunea ta nu o intalnesti la toata lumea, poti sa-ti creezi un blog de nisa, tu fiind un fel de specialist in respectivul domeniu.
Ca si platforma unde sa-ti incepi proiectul, recomand www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, posibilitatea de a-ti crea un forum-portal, magazin online şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| deian7 a răspuns:

Gaseste ceva ce iti place si fal pe aceea tema cat despre nume nu trebuie ceva foarte original poti si sa copiezi de la forumuri sau alte bloguri sau sa combini unele denumiri. Funda?

| Troll a răspuns:

Lipsa de imaginatie si creativitate.

Nu are rost sa faci un site/blog pentru ca nu ai idei.

Succes cu alte proiecte in viata