| oana12345678900 a întrebat:

as vrea sa imi fac un blog si nu prea stiu ce nume sa i dau... cel mai tare nume primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| floweray a răspuns:

Numele blogului e de preferat sa fie in concordanta cu subiectul acestuia. Cauta un nume reprezentativ pentru ceea ce doresti sa scrii in el.

Ca platforma iti recomand www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai depinde si de continutul blogului. MAi bine il scrii inainte si-ti va veni si inspiratia pentru titlu dupa ce va fi gata.
Succes!

| p?T?? a răspuns:

Depinde ce vrei sa scrii pe blog