| GamerVlad a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie niste programe de editat videoclipuri deoarece am un canal de YouTube (Vlad Hociung) de gaming si dupa data de 25 octombrie voi trece pe jocuri moderne si voi avea nevoie de un program de editat videoclipuri.
Daca a-ti lasa o parere despre canal ar fi de asemenea super.

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Movie maker al windowsului e foarte simplu si il ai deja ca e inclus in sistemul de operare. Altul mai profesionist, iti recomand suita de la Adobe CS5.

| GamerVlad explică (pentru antimulte):

Da dar la windows 7 de exemplu nu ai acest MV Maker iar cu eu inregistrez cu bandicam, MV Maker nu suporta inregistrarile de la bandicam si sunt in format.avi.

| Buutu a răspuns:

Folosește Camtasia!

| GamerVlad explică (pentru Buutu):

Nu-mi place Camstasia, am probleme cu Camstasia din acest motiv am trecut la Bandicam.

| Buutu a răspuns (pentru GamerVlad):

Dacă vrei ceva Proof încearcă cu Adobe Premiere Elements, imposibil să nu îți placă să lucrezi cu el!

| GamerVlad explică (pentru Buutu):

Multumesc de soft dar maine voi alege cine va avea funda.