| anonimul a întrebat:

As vrea sa ma ajutati, acum cativa ani am vazut un film si nu mai stiu cum se numeste
in film era vb despre un caine extrem de inteligent care era antrenat de FBI si era cel mai bun agent, parca mil amintesc si pe eddy murphy(antrenorul cainelui)nu stiu daca era el dar stiu ca era un om negru.cainele este supus la niste teste de antrenament si dar explodeaza cateva bombe prin jur si FBI is da seama ca cineva vrea sal omoare...pana la urma cainele asta e dat accidental la hingheri sau nu mai stiu scapa, ceva de genu si il gaseste unu de vreo 20 de ani.cainele ii provoaca numai probleme la inceput dar pana la urma reuseste impreuna cu stapanul sa ii invinga pe aia care vor sal omoare. apoi FBI vine sal ia si cainele trebuie sa decida intre antrenorul care la crescut de cand era mic si stapanul iubitor care a avut grija de el ceva vreme...cainele alege spatanul iubitor si filmul este de COMEDIE:XXXXil ador va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Geronimo9234341 a răspuns:

See spot run asa se numeste sigur funda?

1 răspuns:
| anonimul explică:

:o iti multumesc din inima TzeNTzen! asta e filmu! meriti mai mult decat o funda