| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma angajez. lucrez deja undeva dar imi raman ceva zile libere din spatamana...3 sau 4.depinde. m-ar interesaceva part time si mi-ar place sa fiu ursitoare sincer happy ar fi ditractiv happy treaba e ca nu stiu cum sa fac asta. sunt din bucuresti. m-ar putea ajuta cineva? am 20 de ani happy pupic.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai liceul sau 10 clase du-te la hipermarketuri, magazine, baruri si lasi CV. Daca nu te suna nimeni vorbeste cu parintii tai sau cu neamurile tale (ca prin contacte intri sigur undeva).

| mihai19d a răspuns:

Mai bine distreaza-te ca e cea mai frumoasa varsta happy ca asa fac si eu happy

| Dragosgrecu a răspuns:

Buna, daca mai este valabil poti incerca la o trupa gen https://www.facebook.com/dreamcabaret/! Sunt si dansatoare si ursitoare, poate mai cauta colege :)! Treaba este part time, doar in week enduri! Mult succes!