| AndreeNicr5 a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa lucrez in timpul scolii part time dar nu stiu ce sa fac.
Drumul meu de acasa spre scoala este de 1 ora si jumate, ar fi ok sa ma angajez undeva aproape de scoala la un mega? Si cam ce as putea face acolo considerand ca am 16 ani?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta nu cred ca te va angaja nimeni.

| sierra1 a răspuns:

Sincer: nu prea cred că o să te angajeze cineva la vreun mega. Ce-ar fi să te concentrezi pe școală?

| AndreeNicr5 explică (pentru sierra1):

Am multi colegi care s au angajat pe timpul vacantei si plus ca parintii mei nu prea isi dau interesul cu ceea ce am eu nevoie

| sierra1 a răspuns (pentru AndreeNicr5):

Succes in orice direcție o iei