| Robi_Gherasim_1990 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de youtube si nu stiu ce nume sa imi pun la canal. Daca stiti un nume fain va rog sa ma ajutati si pe mine.
Dau FUNDA pentru raspunsul care mi-a placut cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| YepYoio a răspuns:

Banana Ninja, sweetiiee, Jack Daniels, Mini Game, Roby's vlog, END, Anonimus, punct, Banana's vlog. happy Funda? happy

2 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Depinde si de ce fel de canal ai : gaming sau vlogging sau tutoriale... Poti sa pui un nume legat de ceea ce va aparea pe canal, ceva sugestig sau care contine o parte din numele tau sau ceva ce iti place. happy

| Livyutzu a răspuns:

Pai daca un nume nu gasesti, atunci lasa-te de show pe youtube, sunt destui proşti cu emisiuni de tot râsul nu mai altul.Macar spune ce subiect are ca sa vad daca o sa ai succes