| Robi_Gherasim_1990 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de youtube si nu stiu ce nume sa imi pun la canal. Daca stiti un nume fain va rog sa ma ajutati si pe mine.
Dau FUNDA pentru raspunsul care mi-a placut cel mai mult

Răspuns Câştigător
| TheFlyingPaper a răspuns:

Dar despre ce vrei sa fie? Cu numele tau sau cum? Nume care n-au legatura cu tine : TheUltimateGamer, FacMacPac, ItGamer, Let'sPlay [un nume care iti place]. Sau legate de numele tau de pe TPU : R0by_1990, R0byn Rubyn 1990, Gherasim Gamer. Daca mai vrei nume da-mi niste idei happy

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Te apuci de youtube?
Ce inseamna asta? Nu inteleg.

Cred ca ai vrut sa spui asa :
"As vrea sa imi fac un cont pe youtube si sa depun filmulete pe el."

Numele nu il ceri, el vine de la sine.