| Miranda29 a întrebat:

As vrea sa ma duc la sala sa fac muschi, credeti ca intr-o luna fac ceva muschi, am 1, 77 inaltime si doar 49 de kg.sunt cam slab. oare o sa merite?

Răspuns Câştigător
| BAM_7947 a răspuns:

Incearca ceva suplimente nutritive ca sa mai pui vreo cateva kg pe tine dupa care te poti duce la sala fara probleme... daca vrei sa se vada rezultate imediat mai sunt si alte suplimente care te ajuta dar nu le recomand. cel mai bine, prima data consulta un nutritionist

6 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

Intr- luna nici nu inveti sa faci exercitiile corect daramite sa pui muschi pe tine.Muschi nu pui pe tine in luni saptamani, muschi pui in ani, asa se masoara progresele!
I intr-un an eu zic ca pui maxim 6 kg happy sa nu ai asteptari prea mari!
Succes!

| midiots a răspuns:

Io am 1.79 si 65 kg si fac salaa de 5 zile si se vede ceva.dar trage un prieten de mine ca de un callaughing in fiecare zi am febra musculara

| gad a răspuns:

Mereu e bine venit sportul si intr-o luna nu se va vede nimic finca abia atunci incepe organismul sa se obs
dar cu progres mult cu siguranta vei ajunge la 60 70 kg
si nu e doar sala si dieta

| razvan101 a răspuns:

Esti prea slab. eu am 1, 66 si deja am 55kg.
fa cel putin 60kg. si apoi du-te ca sa se cunoasca

| 7fold a răspuns:

Nu-ti indic sa mergi la sala inainte de 18 ani pentru ca oasele si muschii sunt in dezvoltare continua, risti sa-ti intinzi vreun muschi oricum poti face un sport ce necesita exercitiu fizic mai mare. PS: in afara de fotballaughing