| Deyutza a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon SAMSUNG S3650 CORBY
http://www.flashgsm.ro/....../index.php
dar pe roz sau verde. Ce parere aveti credeti ca e bun? Si m-ar interesa cam cat tine bateria?

Răspuns Câştigător
| BuBuLiNnA a răspuns:

E bun, arata oke doar ca i se strica repede touchscreen-ul. 2 colegi au Corby si dupa 3 luni nu mai mergea atat de bine ca la inceput. bye

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Si eu am la fel.Este foarte foarte bun.Bateria tine 3-4 zile daca te joci 5-6 ore pe el.Si daca nu, adica doar vorbesti si trimiti mesaje 5-6 zile! Eu il am de mult timp si tot asa tine bateria. O data l-am scapat in apa si nu s-a intamplat nimic.

| Lorє๔คnค a răspuns:

Nu exista verde :d

| marycris a răspuns:

Este frumos...bateria dureaza o zi... dar toata lumea din cllasa care si-a luat(inclusiv eu), nu l-a putut uza mai mult de 2 luni, si se strica foarte ushor.asa ca recomant HTC magic, sau orice telefon doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@marycris : fa-ti o favoare! Consulta dex-ul si vezi ce semnificatie au verbele "a uza" si "a uzita".