| De3aLov3 a întrebat:

As vrea sa pun un nume unui grup...As vrea sa fie ceva legat de prietenie si/sau prieteni love struck Sa fie in engleza :* Cine da cel mai frumos raspuns... FUNDA love struck :*

Răspuns Câştigător
| karinutzaloveyou a răspuns:

Stiu eu si sunt si prma care raspunde.Eu l-as numi Who don't need a friend? Sper sa-ti placa!

8 răspunsuri:
| PsychoDreamer a răspuns:

Nu stiu de ce grup vorbesti, dar data e o trupa rock poti folosi ceva gen : FriendsForever (F.F.), si sa alcatuiti o stema pe baza asta.

| DeEa_5512 a răspuns:

Because We Are Best Friends Forever(B.W.A.B.F.F.)... funda plz?big grin

| karinutzaloveyou a răspuns:

Mersi pentru. funda si am o intrebare:Chiar o sa faci un grup care sa se numeasca asa?:*:X

| AdyxScumpix a răspuns:

Friendship never dies
The friends are treasures
Nu prea am idei, altfel iti dadeam mai multe happy big grin

| Detronatorul a răspuns:

Best Friends (B.F.F)

| CN_Andreea_1999 a răspuns (pentru Detronatorul):

B.F.F inseamna Best Friend Forever

| Maria_Daiana_1996 a răspuns:

Și eu vreau o idee de un grup. Am deja un grup de aproape 80k și poartă numele: " Be my friend "! Dar aș vrea să-l schimb, vreo idee? laughing

| De3aLov3 explică:

Da

Întrebări recente