| DanutzzaMaria99 a întrebat:

As vrea sa vad un serial frumos cu adolescenti, familie, aventuri. Imi puteti da o lista? In afara de Pretty little liars, gossip girl, The vampire diaries si the lying game pentru ca le-am vazut.
Funda si vot pentru cele mai multee.

7 răspunsuri:
| diwa a răspuns:

True blood

| Lamaitzza a răspuns:

Vrei sa incerci ceva nou?
Playful Kiss. Este un serial coreean dar e genial, mi-a placut foarte mult si povestea e mai mult decat excelenta. Poate o sa te obisnuiesti mai greu cu limba si aspectul actorilor dar odata ce incepi sa te uiti o sa vezi ca o sa iti placa, are toate genurile pe care le-ai descris mai sus plus romance.
Il gasesti aici : www.serialecoreene.com
Zi faina!

| alexandra281099 a răspuns:

Hei.:* poti sa te uiti la seriale coreenene...de exemplu My girl's, you're beautiful... sper sa iti placa

| StefanyaLove a răspuns:

In romana, Pariu cu viata!

Răspuns utilizator avertizat
| DanutzzaMaria99 explică (pentru CrazyLittleThink):

Ma uit deja la Pariu cu viata. Altceva? big grin

Răspuns utilizator avertizat