| carlaandio a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale pentru adolescenti gen : Pretty Little Liars, Gossip Girl, The Vampire Diaries, The Lying Game sau 90210?

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Secret Circle, Supernatural, Teen Wolf, One tree hill, The Secret Life Of The American Teenager.

| smiile4u a răspuns:

Buna! Si eu de curand am inceput un serial foarte fainhappy
One tree Hill
-n afară de pasiunea pentru baschet, Lucas şi Nathan par să fie două persoane diferite, cu foarte puţine lucruri în comun, unul dintre acestea fiind... tatăl. Arogant şi foarte sigur pe el, Nathan este vedeta echipei de baschet a liceului la care studiază şi provine din cea mai bogată familie din oraş. Crescut numai de mama sa, Lucas este foarte tăcut şi singuratic, încercând întotdeauna să păstreze o distanţă cât mai mare faţă de fratele său vitreg, Nathan. Însă, printr-un joc al destinului, cei doi sunt puşi faţă în faţă, atunci când Lucas intră în echipa lui Nathan. Competiţia tacită care exista între ei încă din copilărie iese acum la suprafaţă, mai ales că cei doi luptă nu numai pentru supremaţia de pe terenul de baschet, ci şi pentru inima lui Peyton, iubita lui Nathan. Conflictul care se naşte între ei se va extinde dincolo de competeţia sportivă şi va pătrunde atât în casele cât şi în inimile lor, pe măsură ce ei încearcă să descopere cine sunt cu adevărat şi să accepte ideea că seamană între ei mai mult decât şi-ar fi imaginat vreodată.

Este foarte fain si pe mine una ma emotionattongue
O sa iti mai fac niste recomandarihappy
2.Si FALLEN am auzit ca este foarte fain. Este cu actorul din The vampire Diaries (Stefan) happy

3.Hellcats (un fel de comedie - drama tongue)
-Hellcats este o comedie-dramă americană despre majorete bazată pe cartea Cheer: Inside the Secret World of College Cheerleaders scrisă de jurnalista Kate Torgovnick. Acţiunea serialului se învârte în jurul lui Marti, o studentă la drept de la Colegiul Lancers din Memphis Tennessee. Datorită bugetului scăzut şi din cauza nepăsării mamei sale, Marti este pe punctul de a-şi pierde bursa şi de aceea este nevoită să îşi caute una nouă. Aceasta aude că una dintre majoretele colegiului s-a rănit şi că

4.True Blood
-Este tot un film cu vampiri si varcolaci happy

5.Glee

6.Heartstrings
-poate nu te dai in vant dupa filmee coreene dar acesta este super:X

SPer ca te-am ajutat si iti urez vizionare placuta si mult popcornhappy
Pa, PA