| gabriela15gabigaby a întrebat:

As vrea si eu niste glume, bancuri, dar sa fie ceva original, ce nu gasesti peste tot pe net. Funda pentru cel mai amuzant banc!

2 răspunsuri:
| taskforceozone a răspuns:

DECI bula vroia o bicicleta si s-a gandit sa i ceara lui Isus una.Ia o foaie si scrie :Isus prieteni mei spun ca am fost cuminte si as vrea o bicicleta se uita bula si nu ii place scrie din nou draga Isus da-mi o bicicleta se uita si nu ii place nici asta a doua zi merge la biserica si iese cu ceva sub bluza ia o foaie de hartie si scrie : Isus mama ta e la mine daca mai vrei sa o vezi vreodata da-mi o bicicleta

| MihaelaGh a răspuns:

Vezi unul original happy

- Mami, dacă sunt cuminte, voi avea şi eu un bărbat când voi fi mare?
– Da, fetiţa mamei!
– Dar dacă nu voi fi cuminte?
– Atunci, vei avea mai mulţi.