| annaangel17 a întrebat:

As vrea si eu niste tipuri de invitatii si texte pentru zile de nastere.

3 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Pe o felicitare ai putea scrie: "Un prieten ca mine, e cel mai bun cadao pentru tine!"

Mai am si altele dar in fine...

Bafta!

| annaangel17 explică:

Eu ma refeream la invitatii.Adica sa invit pe cineva la ziua mea.happy

| thomasminge a răspuns:

Draga (numele) as vrea sa fi alaturi de mine la ziua mea de nastere.O sa ne distram: vom dansa vom juca jocuri si multe alte chestii. Sper ca poti veni.Dar daca nu poti veni nu-i nici o probleme. adresa: nr: